Beton Silim ve Parlatma Aşamaları

KAZIMA İŞLEMİ

Beton asfalt gibi yüzeylerde kot farklarını düzeltme ve beton yüzeylerde kot indirme gibi işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

İNCELE

MAT YÜZEY

16-30-60-120 grit metal silim, 50 grit reçine silim ve lityum silikat sıvı yüzey sertleştirici uygulamalarını içeren tozumaz mat yüzey endüstriyel zemin uygulama sistemidir.

İNCELE

YARI PARLAK

16,30,60,120 Grit metal silim, 50,100,200 grit reçine silim , 400, Grit parlatma, Lityum Silikat Sıvı Yüzey Sertleştirici, , uygulamalarını içeren yarı parlak endüstriyel zemin sistemidir.

İNCELE

BOYAMA

Beton renklendirme işlemleri firmamız Beton Silim Ankara tarafından uzman personelleri aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Betonlar parlatıldıktan sonra eğer daha dekoratif görünmesini istiyorsanız, beton renklendirme tam size göre bir tercihtir.

İNCELE

Mat Beton Silim Uygulaması

16-30-60-120 grit metal silim, 50 grit reçine silim ve lityum silikat sıvı yüzey sertleştirici uygulamalarını içeren tozumaz mat yüzey endüstriyel zemin uygulama sistemidir. Endüstriyel zemin projelerinde hızı ve ekonomikliğiyle beraber minimum zeminin düzgünlük ihtiyacını karşılarken betonlara 10 yıl boyunca tozumazlık özelliği kazandırır. Kullanım alanları; Otoparklar, Üretim Tesisleri, Fabrikalar ve diğer mekanlardır.